Aktualności

• Fundacja Krąg Przyjaciół Dziecka im. św. Józefa Kalasancjusza wraz ze Szkołą Podstawową Zakonu Pijarów zaprasza do udziału w XIII edycji Ogólnopolskiego Pijarskiego Konkursue Gramatycznego im. ks. Onufrego Kopczyńskiego. Konkurs adresowany jest do uczniów starszych klas szkoły podstawowej i daje możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu gramatyki języka polskiego i jej twórcy oraz zdobycia nagród.  Gorąco zachęcamy uczniów i ich nauczycieli do udziału w konkursie.
    Regulamin oraz niezbędne do złożenia dokumenty można pobrać tutaj: https://warszawa.pijarzy.pl/konkurs-gramatyczny/

• Szanowni Państwo z nowym rokiem wchodzimy w czas rozliczeń finansowych i składania deklaracji podatkowych. KAŻDY z nas może przekazać 1,5 % podatku dla wybranej organizacji pożytku publicznegoZwracamy się z gorąca prośbą o wsparcie działalności naszej fundacji. Fundacja Krąg Przyjaciół Dziecka im. św. Józefa Kalasancjusza wspiera rozwój i edukację dzieci. Zebrane fundusze przeznaczamy na cele statutowe. Dofinansujemy projekty edukacyjne i działalność świetlic środowiskowy...

Pomogliśmy

Nikola lat 7