Aktualności

• Fundacja Krąg Przyjaciół Dziecka prowadzi bezpłatne warsztaty „W kręgu robotów” dla dzieci i młodzieży w wieku 9 – 14 lat. Z uwagi na sytuację epidemiczną warsztaty skierowane są do uczniów Pijarskiej Szkoły w Warszawie i podzielone na mniejsze grupy. Obecnie zajęcia odbywają się online. Osoby zainteresowane udziałem w projekcie mogą zgłosić się e-mailem: fundacja@pijarzy.pl lub telefonicznie pod nr tel. 22 651 03 98 (ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszenia). W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, wiek i klasę.

Projekt współfinansuje: Miasto Stołeczne Warszawa

• Święta Bożego Narodzenia to czas wytchnienia, spokoju i wielu refleksji. W tych szczególnych chwilach życzymy rodzinnego ciepła, spotkań pełnych życzliwości i szczerych uśmiechów, zdrowia i siły niezbędnej do realizacji wyznaczonych celów, a także wiray w to, że nowy rok przyniesie wiele dobrego.

Pomogliśmy

Nikola lat 7