Warsztaty dla ojców

Fundacja organizuje wraz z Fundacją Tato.net warsztaty dla ojców "7 sekretów efektywnego ojcostwa". Na zdobycie wykształcenia zawodowego mężczyźni poświęcają kilkanaście lat. Bycie Tatą także wymaga rzetelnej wiedzy oraz pracy nad własną osobowością. Na warsztacie doświadczeni ojcowie-trenerzy pomagają zbudować równowagę na linii życie rodzinne - praca zawodowa, rozpoznać silne i słabe strony ojcostwa, rozwinąć umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi i zaangażowania w sprawy dziecka, uczą jak panować nad kryzysami w konstruktywny sposób, być konsekwentnym i aktywnie słuchać. Warsztaty odbędą się w Szkołach Pijarskich w Warszawie w dniach 16-17 maja w godzinach 18-20.30 w piątek oraz 9-18.30 w sobotę. Koszt 100 zł. Zapisy mailowe oraz pod nr tel. 022 841 58 44. Serdecznie zapraszamy!